Działamy,
by Twoje problemy rozwiązać za Ciebie.

tel. 71/340-09-47
mobile: 501 29-76-76

img04.jpg
fot. Marek Doniewicz

Ujawnianie ukrytego przez dłużnika majątku

Ukrywanie majątku przez nieuczciwych dłużników przed wierzycielami jest szeroko stosowaną praktyką, z którą należy walczyć z całą stanowczością.

Jeżeli masz odczucie, że Twój dłużnik ukrywa przed Tobą swój majątek.

Zadzwoń, pomożemy odzyskać twoje należności.

Zwalczanie przestępstw ubezpieczeniowych

Przestępstwa ubezpieczeniowe są, w pewnych kręgach, z uwagi na ich szeroki zakres i trudną identyfikację, bardzo popularne. Niestety, również firmy ubezpieczeniowe, chcąc ograniczyć swoje straty, nierzadko stosują wobec swoich klientów nieuczciwe praktyki.

Jeżeli masz problem dotyczący jakiegokolwiek zdarzenia związanego z odszkodowaniami i nie wiesz, jak go rozwiązać.

Zadzwoń, pomożemy.

Elektroniczne systemy zabezpieczeń oraz kontroli dostępu

Jako osoba decydująca masz prawo wiedzieć, co dzieje się na terenie Twojej firmy. Jak pracują Twoi podwładni, o jakich porach przychodzą do pracy, jak pracują, kiedy z pracy wychodzą, także co robią goście i klienci odwiedzający Twoją firmę. Co dzieje się w firmie „po godzinach”.

Wszystkie te wątpliwości możemy rozwiać dzięki naszym elektronicznym systemom kontroli audiowizualnej oraz kontroli dostępu.

Zadzwoń, stworzymy system odpowiedni dla Ciebie.

Anty-inwigilacja elektroniczna

W obecnych czasach inwigilacja elektroniczna stała się powszechnym narzędziem w rękach nieuczciwej konkurencji, wykorzystywanym w celu pozyskania kluczowych informacji. Dzięki naszej wiedzy, profesjonalnym metodom i urządzeniom, którymi dysponujemy i które przez cały czas wzbogacamy, jesteśmy w stanie wykryć 99% stosowanych urządzeń podsłuchowych i podglądowych.

Niestety, na rynku działa pokaźna grupa pseudo-fachowców, dysponująca specjalistycznymi urządzeniami „Made in China”, oraz adekwatnymi do nich wiedzą i doświadczeniem. Ich nieprofesjonalne działania powodują ogromne, często już nie do naprawienia, szkody wyrządzane zleceniodawcom.

Zajmujemy się również projektowaniem, budową, wdrożeniem i zarządzaniem odpowiednim systemem przeciw podsłuchowym. Możemy również zabezpieczyć Twoje spotkania przed nieuprawnionym wyciekiem informacji.

Jeżeli podejrzewasz, że w Twojej firmie jest zainstalowane urządzenie podsłuchowe,

Zadzwoń, jeśli takie działa, znajdziemy je dla Ciebie.

Weryfikacja pracowników

Nie wszyscy kandydaci na pracowników mówią nowym szefom całą prawdę, zarówno o sobie, jak i o swojej dotychczasowej karierze. Twoi pracownicy, być może, również mają coś do ukrycia.

Jeżeli chcesz zatrudnić nowych pracowników i nie znasz ich prawdziwej przeszłości lub masz wątpliwości, co do uczciwości Twojej kadry - na przykład chcesz wiedzieć, co robi Twój pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim.

Zadzwoń, wszystkiego się dowiemy.

Ujawnianie obrotu podrabianymi produktami oraz ochrona znaku towarowego

Dzisiaj obrót podrabianymi produktami jest bardzo powszechny. W ocenie większości nie jest niczym nagannym. Z uwagi na jego powszechność i społeczne przyzwolenie stanowi poważne, generujące wysokie straty zagrożenie dla działających uczciwie firm. 

Jeżeli ten problem dotknął również Ciebie:

Zadzwoń, pomożemy.

Ujawnianie kradzieży i jej sprawców

Kradzieże w miejscu pracy są obecnie plagą. Niestety, zdarzają się wszędzie i przynoszą ogromne straty.

Jeżeli uważasz, że ktoś okrada Twoją firmę lub prowadzi w niej własne, szkodliwe dla Ciebie „interesy”.

Zadzwoń, ujawnimy stan faktyczny i zatrzymamy sprawców.

Badanie wiarygodności kontrahentów

Jeżeli chcesz prowadzić biznes z nieznanymi Ci dotąd kontrahentami, masz wobec nich jakieś wątpliwości lub negatywne przeczucia, podejrzewasz, że mogą to być oszuści lub po prostu chcesz wiedzieć, z kim się wiążesz. A może interes wygląda zbyt obiecująco?

Zadzwoń, sprawdzimy ich dla Ciebie

Zwalczanie nieuczciwej konkurencji

W dzisiejszych czasach problem nieuczciwej konkurencji jest szczególnie istotny. Dużo prościej jest informacje czy technologie ukraść, niż w kosztownym procesie opracować je samodzielnie. Ponieważ jest to sposób zdecydowanie tańszy i szybszy, coraz więcej firm go stosuje, wyrządzając tym samym ogromne szkody okradzionemu. 

Jeżeli masz podejrzenia, że poufne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy trafiają do osób nieuprawnionych.

Zadzwoń, ustalimy dla Ciebie stan faktyczny oraz ujawnimy źródła wycieków.